Lista uczestników 3 edycji Roller Poster

Redakcja RollerPoster.pl opublikowano:

Znamy już listę uczestników Trzeciego Międzynarodowego Przeglądu Plakatu Autorskiego Roller Poster 2017.

Wystawy wybranych prac uczestników 3 edycji Przeglądu odbędą się w przestrzeni miejskiej Szczecina, na Alei Kwiatowej, w pobliżu Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, w terminie 17 lipca – 18 sierpnia 2017.

Patronami tegorocznej edycji jest Urząd Miasta Szczecin oraz Szczecińska Agencja Artystyczna.

Lista uczestników 3 edycji Roller Poster:

  1. Adamczyk Mirosław (Polska)
  2. Antolak Damian (Polska)
  3. Bajtlik Jan (Polska)
  4. Balicki Jakub (Polska)
  5. Błażejczyk Andrzej (Polska)
  6. Buczek-Smith Marlena (USA)
  7. Czajkowski Dawid (Polska)
  8. Depta Piotr (Polska)
  9. Drewinski Lex (Niemcy)
  10. Dajczak Agnieszka (Polska)
  11. Diadina-Soniachna Liza (Ukraina)
  12. Florianowicz Piotr (Polska)
  13. Frydrychowicz-Janiak Joanna (Polska)
  14. Fuentes Mario (Ekwador)
  15. Gładkiewicz Karolina (Polska)
  16. Godowska Sylwia (Polska)
  17. Grudzińska Karolina (Polska)
  18. Hajek Przemysław (Polska)
  19. Iwański Krzysztof (Polska)
  20. Januszkiewicz Magdalena (Polska)
  21. Jaszczuk Anna, Pasieka Maciej (Polska)
  22. Jędrysek Justyna (Polska)
  23. Karczewski Piotr (Polska)
  24. Kipka Tomasz (Polska)
  25. Kubica Sebastian (Polska)
  26. Kuka Joanna (Polska)
  27. Kuriata Ireneusz (Polska)
  28. Kürşad Denis (Turcja)
  29. López José Luis (Ekwador)
  30. Machnicka Justyna (Polska)
  31. Mazur Wojciech (Polska)
  32. Momot Joanna (Polska)
  33. Myćka Grzegorz (Polska)
  34. Pręgowski Nikodem (Polska)
  35. Rangel Miguel Angel (Meksyk)
  36. Rydelek Marcelina (Polska)
  37. Shǒuxí Zhǎng (Chiny)
  38. Skorwider Eugeniusz (Polska)
  39. Skorwider Max (Polska)
  40. Skrzypczyk Krzysztof (Polska)
  41. Syfon Studio: Filip & Ula Tofil (Polska)
  42. Szczepankiewicz Karol (Polska)
  43. Świtalski Tomasz Piotr (Polska)
  44. Tereshechenko Olga (Ukraina)
  45. Węglarska Agnieszka (Polska)
  46. Włostowska Ewa (Polska)
  47. Wolna Maja (Polska)
  48. Żebrowski Leszek (Polska)